Výlet na Sakarun

Výlet na Sakarun, pláž na ostrově Dugi Otok

23. 07. 2023 | Chorvatsko, Severní Dalmácie

Výlet na Sakarun

Vyzkoušeli jsme lodní výlet na Sakarun, pláž na ostrově Dugi otok. Pláž Sakarun je považována za jednu z 10 nejkrásnějších pláží světa a za svou pověst vděčí jemnému bílému písku a tyrkysové barvě moře, které je neuvěřitelně čisté.

Výlety se konají v pondělí, středu a pátek s odjezdy z Viru a v úterý, čtvrtek a sobotu z Petrčane.

Konkrétně z ostrova Vir je odjezd ráno v 8:45 z mola u pláže Jadro a loď má omezenou kapacitu 90 míst. Loď je vybavena barem, kde se můžete občerstvit a kuchyní, kde vám připraví občerstvení na cestu. Proplouvá se krásným zadarským souostrovím. Průvodce bude celou cestu s vámi a udělá výlet ještě poučnějším. Dostanete se do městečka Soline na ostrově Dugi otok, odkud nás turistický vláček dopraví na pláž za pouhých 5 minut. Tady máme 3 hodiny volného času na pláži a poté oběd na lodi s poklidnou zpáteční plavbou s fantastickým výhledem na zadarské souostroví. Návrat je cca. v 18:20 na stejné místo jako byl ráno odjezd.

Výlet na Sakarun

Cena

  • Dospělí – 55€
  • Děti do 12 let – 30€
  • Děti do 5 let – zdarma

Cena zahrnuje: aperitiv, snídani (sendvič se šunkou a sýrem), oběd (rybí, masové nebo vegetariánské menu), džus a vodu zdarma po celou dobu výletu a víno k obědu, pojištění cestujících, průvodce.

Pro další informace a rezervaci se zastavte ve stánku u pláže Jadro, případně napište zprávu, nebo volejte na číslo +385 99 417 30 50. Výlet na Sakarun stojí za to.

Pokud se vám zdá tento výlet dlouhý, pak můžete využít služeb jiné společnosti a udělat si jen malý výlet lodí okolo ostrova Vir.

Výlet na pláž Sakarun
L

Pláž Sakarun patří mezi nejkrásnější pláže na světě a jistě stojí za návštěvu.

K

Pokud trpíte kinetozou, pak si vezměte pro jistotu léky.

Celkové hodnocení

Hodnocení