Výlet lodí Chorvatsko

Výlet lodí Chorvatsko, ostrov Vir

14. 07. 2023 | Chorvatsko, Severní Dalmácie

Výlet lodí, Chorvatsko, ostrov Vir

Při naší návštěvě severodaltmatského ostrova Vir jsme si nemohli nechat ujít výlet lodí ve vodách okolo ostrova. Využili jsme služeb místní společnosti Boat Tours Vir a byli jsme nad míru spokojeni. Vyzkoušeli jsme projížďku lodí s proskleným dnem, takže jsme si připadali jako v ponorce a mohli si prohlížet podmořský život. Doporučujeme se předem objednat na tel. čísle, které najdete na stránkách provozovatele lodí. Kapacita lodi s proskleným dnem je 12 osob.

Můžete také vyrazit na výlet lodí okolo celého ostrova se dvěma zastávkami na koupání. Podíváte se tak na pláž Duboka Draga, nebo uvidíte maják Lanterna, či starobenátskou pevnost Kaštelina. A věřte, že pohledy z moře jsou zcela jiné, než z pevniny. Celková délka pobřeží ostrova Vir je 38 km, takže vás čeká nádherný výlet a kapitán Robi vás se svou lodí zaveze do romantických zátok, které jsou z pevniny jen těžko nebo vůbec nepřístupné.

Tento výlet vám doporučujeme absolvovat na začátku pobytu. Najdete tak odlehlá zákoutí, zapadlé pláže a svůj kousek ráje pro zaslouženou dovolenou. Kapacita lodi je 14 osob a můžete si ji objednat celou s partou přátel, nebo s rodinou a udělat si soukromý, třeba i celodenní výlet v okolí Viru. 

Ubytování na ostrově Vir najdete například na stránkách chorvatské CK ADRIATIC, nebo nám napište na náš mail a my Vám dáme kontakty našich známých, u kterých jsme byli ubytováni.

Výlet lodí okolo ostrova Vir

Výlet lodí okolo ostrova se zastávkami na koupání trvá 3 hodiny. Odjezd z hlavního mola v přístavišti u pláže Jadro. 

  • odjezdy každý den v 9.00, 13.00 a 17.00

Cena

  • dospělí 30€
  • děti 20€
Výlet lodí s proskleným dnem

Výlet lodí s proskleným dnem trvá cca. 50 minut. Odjezd z hlavního mola v přístavišti u pláže Jadro. 

  • odjezdy každý den v celou hodinu v časech 10.00 – 13.00 a 17.00 – 22.00

Cena

  • dospělí 15€
  • děti 10€
L

Super výlet. Pro rodinu, pro děti, pro partu přátel se zastávkami na koupání.

K

Až na nějaké přijde, doplníme je 

Celkové hodnocení

Hodnocení