Vlakem na Výlet po celé ČR

Vlakem na výlet s prázdninovou jízdenkou od ČD

Vlakem na výlet po celé republice

Plánujete prázdninové výlety? Užijte si nejkrásnější prázdniny s Jízdenkou na léto a procestujte vlakem celou zemi. Nemusíte plánovat, nemusíte spěchat. Jízdenka na léto – týden nebo čtrnáct dní neomezeného cestování všemi vlaky Českých drah.
Cestování vlakem je oblíbeným koníčkem a součástí životního stylu. Je přece o tolik zábavnější poznávat Česko z vlaku než z auta nebo letadla! Vlaky jsou bezpečnější, šetrnější a ekologičtější než jiné dopravní prostředky. Nechte auto doma a vyražte s rodinou nebo přáteli vlakem na výlet. Můžete si vybrat ze stovek různých tras a neřešit problémy s parkováním.

České dráhy zahájily 15.6. předprodej Jízdenky na léto. S touto speciální jízdenkou získají cestující jedinečnou možnost vyrazit vlakem kamkoli po Česku, a to za zvýhodněnou cenu. Jízdenku je možné využít v době prázdnin, tedy v období od 1. 7. do 31. 8. 2024.
Platnost jízdenky je 7 nebo 14 dní.
Nevíte kam vyrazit vlakem na výlet? Inspiraci můžete načerpat na našich stránkách. Navštivte například jižní Čechy.

Základní cena týdenní jízdenky je 1390,- Kč, dvoutýdenní stojí 1990,- Kč. Zvýhodněnou cenu mají držitelé IN Karet s některou ze zákaznických aplikací (1190,- Kč/7 dní nebo 1690,- Kč/14 dní). Děti, studenti a senioři s nárokem na státní slevu se dostanou na cenu 695,- Kč/7 dní nebo 995,- Kč/14 dní.
Jízdenky můžete zakoupit u pokladny na nádražích, nebo online na webu Českých drah

Pokud chcete zažít Českou republiku z jiné perspektivy, jet vlakem na výlet nebo dokonce dovolenou je skvělá volba.